Czy zastanawiałeś się nad możliwością pracy w takich krajach jak Australia, Japonia a może Brazylia?

Czy szukałeś w Internecie, jakie są możliwości emigracji nawet do najodleglejszych zakątków świata?

A może marzą Ci się wakacje połączone z nauką języka?

Wszystkie te informacje znajdziesz w jednym miejscu na Pracuj Gdziekolwiek. W związku z tym, że brakowało mi wyczerpujących informacji na temat programów emigracyjnych, możliwości wyjazdów i wymian zagranicznych, postanowiłam stworzyć taki portal samodzielnie.  Teraz wszystkie potrzebne informacje znajdą się w jednym portalu. Praca za granicą, emigracja, praca zdalna lub wolontariat zagraniczny to jedne z wielu tematów, które tutaj poruszam. Koniec ze spędzaniem wielu godzin, by wyłapać rozsiane po całym Internecie informacje.

Portal ma charakter informacyjny. Znajdziesz tu wszelką wiedzę na temat programów emigracyjnych, wymian studenckich, stypendialnych oraz w celu podjęcia pracy za granicą. Informacje są skierowane do obywateli polskich.

WAŻNA INFORMACJA: W związku z tym, że prawo emigracyjne zmienia się dynamicznie, radzę byś zwrócił uwagę na datę ostatniej aktualizacji. Większość programów jest stała, ale mogą zmienić się takie szczegóły jak: limity przyznawanych wiz, limity wiekowe czy wymagania finansowe, jakie musisz spełnić by się ubiegać o daną wizą. Najlepiej upewnić się, klikając w linki, jakie są dołączane do każdego artykułu.

Staram się z rzetelnością i dokładnością podawać wszelkie informacje. Mimo starań, czasem może wkraść się jakiś błąd. W takim wypadku skontaktuj się ze mną lub pozostaw komentarz na stronie lub na profilu na Facebook’u .

Menu